APIE MUS

Mes – neuroedukacinės „Trisdešimties milijonų žodžių“ programos ambasadoriai Lietuvoje, pirmojo Lietuvoje geštaltinio požiūrio „Žodžių darželio“ įkūrėjai. „Kai gimė Vėtra ir pradėjau gyventi TMŽ filosofija bei kasdien pagal ją ugdyti pirmagimę, supratau, kad tai – tik pradžia. Juk gėriu ir patirtimi noriu dalintis ne tik su savo, bet ir pasaulio vaikais – taip atsirado idėja judėti neuroedukacinio „Žodžių darželio“ kūrimo kryptimi. Žinojau, kad sujungusi tai, kas man pačiai labai artima – geštalto psichoterapiją ir TMŽ metodus bei įrankius, turėsiu viską, ko reikia, jog atsirastų analogų Lietuvoje neturinti ankstyvojo ugdymo programa. Dabar, kai tai tapo realybe, GYVENU žinodama, kad nuo gimimo namuose sąmoningai lavinti vaikai turės pasirinkimą, kur keliauti, kai į pasaulį atsidarys namų durys“. Žydrė Dargužytė-Černiauskė. 

Mūsų programos tikslas – ugdyti visapusišką asmenybę, gebančią suprasti ir gerbti savo poreikius ir emocijas, pasižyminčią aukštu socialiniu ir emociniu intelektu, puikiais kognityviniais įgūdžiais, gera savireguliacija ir vykdomąja funkcija. 

Siekdami šių tikslų, pasitelkę neuroedukacinius įrankius ir metodus, kasdien kantriai mokome vaikus gimtosios kalbos subtilybių – vokalizuojame, įkvepiame skaityti ir rašyti, skaitome sudėtingus tekstus; padedame atrasti matematikos mokymosi džiaugsmą – anksti supažindiname su aritmetika, geometrija, loginiais ir erdviniais uždaviniais, matematinėmis kraigalionėmis, architektūros pradmenimis; sužadiname norą kurti vizualinį meną ir sudarome sąlygas meniniam patyriminiam mokymuisi; supažindiname su muzikos pasauliu – kuriame muziką, šokame, dainuojame, grojame, klausomės klasikinių kūrinių. 

Na, o svarbiausia – VISADA sekame paskui vaiko poreikį ir leidžiame jo smegenims ir sielai patirti, kad vaikystė yra nuostabi – ji kvepia draugyste, pagarba ir gera nuotaika. Tokioje erdvėje lengva MOKYTIS. Jei dvejosite, ar verta pasirinkti mus, kaip Nr. 1 savo vaiko ugdymo procese, prisiminkite šią mintį: 

„Dabar sudarome vaikams galimybę gauti tai, ką įprastoje ugdymo įstaigoje pasiūlytų geriausiu atveju tik mokykloje. Kai Kitų vaikai bus mokykloje, Jūsų vaikas, tikėtina, jau – Ateityje“.

Iki susitikimo! Su pagarba ir atsidavimu Žydrė Dargužytė-Černiauskė – neuroedukacinės erdvės įkūrėja, TMŽ ambasadorė Lietuvoje.